Menu / Zamów online

Lunch Box Sushi - Lunch Box menu

Nasza restauracja Susharnia oferuje najlepsze lunch box sushi na warszawskim Wawrze. W przygotowywane przez nas dania wkładamy serce, co sprawia, że cechuje je oryginalność i niepowtarzalny, pyszny smak. Nie bez powodu nasze potrawy cieszą się tak dużą popularnością. Najwyższej jakości składniki, świeże ryby i precyzja wykonania - to atuty nie do przebicia!

Lunch box sushi

Nasza oferta sushi lunch box menu skierowana jest do każdego, kto w ciągu dnia potrzebuje chwili spokoju i relaksu w towarzystwie pysznego jedzenia. Zestawy obiadowe, przygotowane z najlepszych składników, dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00.

Lunch box menu

W ofercie poza klasycznymi wariantami tego azjatyckiego przysmaku znajdują się inne dania >kuchni japońskiej, takie jak wieprzowina z makaronem udon czy krewetki w panierce panko, dlatego zarówno miłośnicy sushi, jak i osoby, które nie miały jeszcze przyjemności go skosztować, odnajdą propozycje dopasowane do swoich preferencji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.