Menu / Zamów online

Sushi z dostawą Warszawa - Sushi Wawer

Sushi z dostawą Warszawa - Sushi Wawer

Susharnia to profesjonalna restauracja zlokalizowana na warszawskim Wawrze, stworzona z myślą o miłośnikach sushi i innych dań kuchni japońskiej.  Świeże ryby i owoce morza codziennie dostarczane do naszego lokali, najlepszy, ryż i wysokiej jakości dodatki sprawiają, że potrawom serwowanym zarówno na miejscu,  jak i w dostawie wprost nie można się oprzeć. Wykwalifikowani szefowie kuchni z japońską precyzją przygotowują każdą zamówioną porcję   i dokładają wszelkich starań, aby spełnić najbardziej wysublimowane wymagania Klientów. W ofercie znajdują się nie tylko klasyczne pozycje kulinarne z kraju kwitnącej wiśni,  ale także nowe, oryginalne połączenia smakowe.

Sushi Wawer dostawa

Naszego sushi możesz skosztować w dowolnym miejscu! Poza serwowaniem dań w lokalu w warszawskiej dzielnicy Wawer dostarczamy także zamówienia we wskazane miejsce. Bez względu na to, czy planujesz kolację we dwoje, rodzinny obiad, szybki lunch czy dużą imprezę dla większego grona przyjaciół – z przyjemnością odpowiemy na Twoje potrzeby i dostarczymy dania kuchni japońskiej o umówionej godzinie! Sushi z dostawą w Warszawie odmieni Twoje przyjęcie dzięki wysublimowanemu menu! Wierzymy, że przygotowywanie tej potrawy jest sztuką, gdzie liczy się nie tylko smak, ale także wizualne aspekty,  dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczone zamówienia były zarówno wyjątkowo pyszne, jak i pięknie się prezentowały.

Sushi z dostawą Warszawa

Jeśli Twoi goście nie mieli wcześniej okazji do skosztowania tych azjatyckich przysmaków, to poza sushi i sashimi możesz zamówić u nas inne specjały, takie jak duszona kaczka, wieprzowina shogayaki, gryczany makaron soba czy ushi saroin. Profesjonalni szefowie kuchni przygotują wybrane przez Ciebie dania,  w tym desery, a nasi pracownicy dostarczą je najszybciej jak to możliwe.